Září 2007

gta san andreas ke stazeni zdarma

19. září 2007 v 13:31 | gamemaster |  hry pres torrent
Gta San Adreas(4GB) lidi stahnete si v rubrice programy torrent---s tim to de stahnout---
//<![CDATA[ //]]>co tu chcete???

7. září 2007 v 14:23 | gamemaster |  co tu chcete???
napiste si o to co chcete ke me do blogu dat a ja se vam pokusim podrobit:(piste do komentaru)

comandos3 navod

7. září 2007 v 14:16 | gamemaster |  navody
1) Tutorial
Část 1 - Green Baret
Začínáte s Green Baretem. Jako první vezněte zbraň ze země a jděte po schodech nahoru. Jsi v další místnosti, vezni nůž a podřež s ním vojáka. Potom pomocí klávesy [Z] prohledej mrtvolu vojáka a seber mu pušku a uniformu. Jdi opět po schodech nahoru. Podiv se pomocí klávesy [Z] do bedny a veň z ní náboje. Zabij oba vojáky a jdi do exitu.
Část 2 - Sniper a Sapper
Nejprve si vyzkoušejte klávesy [+] a [-] pro přibližování a oddalování pohledu. A potom
[Alt] + levá, pravá šipka pro změnění úhlu pohledu. Pak zmáčkněte [2] a postřílejte všechny 4 vojáky na mapě. Pak Green Baret (kterého vůbec neovládáte v tomto kole) vezne výbušninu a dá ji Sapperovy. Pomocí klávesy [4] si přepnete na Sappera. Dejte s ním výbušninu k tanku a odpalte ji. Odpalovač je u vaku.
Část 3 - Spy a Thief (špion a zloděj)
Hned na začátku dejte cigarety a injekční stříkaždu špionovy. Dostaňte se s oboma na pozemek ambasády. Dejte si zloděje a dejte pěstí vojákovy u auta. Vylezte po zdi na balkon a dejte pěstí i vojákovy na balkoně. Pak si dejte špiona a 2x pichněte vojáka u fontány stříkačkou a veňte si jeho uniformu. Nyní si uniformu oblečte a jděte do budovy. Tam zabijte vojáka a jděte po schodech nahoru, toho taky zabijte. Přijděte sem se zlodějem a vykradněte sejf - vezněte z něho dokumenty. Teď se už jen dostaňte pryč z pozemku ambasády.
2) Stalingrad
Část 1 - Nepřátelský sniper
Se sniperem se vydej doleva, kde zabij dva vojáky u kruhového náměstí. Přibliž se ke kruhovým sochám tak aby se mohl odstřelit jejich snipera. Jak ho odstřelíš tak přijede Green Baret a Sapper. Tvůj úkol je nyní chránit generála. Po animačce nejdříve odraz útok nepřátelských vojáků. Využij zejména Sappera s jeho zápalnými láhvemi a granáty. Jakmile se trochu vymaníš z náporu, tak postupuj směrem k dělu. Jakmile dělo obsadíš generál se přeběhne skrýt na jiné místo. Se Sniperem odstřílej okolí mostku tak, aby ses tam dostal se všemi. Lehni se Sniperem do prostřed mostku a zabij jednoho jejich vojáka na druhé straně, všichni se tam začnou sbíhat a ty je postřílej. Mapa by měla být skoro vylidněná. Teď už jen stačí vyčistit okolí letadla a nasednout. Uvidíš jak tě němci zajali.
Část 2 - Generál
Toto kolo začínáš ve vězení. Vojákovi, který ti přijde dát najíst, dej dělo. Vyjdi ven a pobij zbytek hlídky. V bednách jsou zbraně, které vám byli zabaveny. Jdi do jediných možných dveří a tam pobij další vojáky. Po cestě bez bedny ve kterých máš zbytek výbavy. Dostaň se až k vojákovy, který hlídá stoku. Dej mu pěstí a projdi se všemi stokou. Setkáte se se špionem. Nejprve dopuručuji, abyste celé stoky vylidnili. Pak vylezte jedním z kanálů. A opatrně se dostaňte za budovu před kterou je tank. Prozabíjejte se až na staveniště, kde veňte bomby a granáty. Jděte s Green Baretem za budovu, kde je malé auto a vylezte s ním na střechu. Všechny vojáky po cestě zabijte. Dostaňte na střechu i toho kdo má granáty a klikněte na odpočítávadlo času (pravý-horní roh). Přijede auto a jak se otočí a bude do něj chtít nastoupit generál, hoďte k autu granát. Se všemi nasedněte do dole připraveného auta.
3) Central Europe
Část 1 - Déšť
Prvního vojáka nalákej na cigarety. Dej mu dělo a vezni si jeho uniformu. Obleč si uniformu se špionem a jdi pichnout vojáka na rozhledně. Jeden za ním poletí, tak ho taky pichni. Jdi do stanu a zastřel toho vojáka. Vedle stanu chodí ještě jeden voják, tak ho se špionem zabav a se zlodějem dobij. Jdi dole na cestu kama normálně přijíždí auto. Se špionem zastřel vojáka přez silnici a počkej až tam naběhnou vojáci a ty postřílej. Pak se propliž ke vojákovy v rozbořené budově. Pak jdi do stoky a proplaz se až do malého baráčku. Uvidíš krátký rozhovor, pak se vydej se zlodějem tou samou cestou jako lidé z animačky. Venku se zlodějem pobij dva vojáky, kteří bijou civilistu. A pak jdi s oběma do velkých vrat (nádražní dveře). Tam se vydej do malých dveří. V této místnosti se schovej s oběma do černé díry.
Část 2 - Nádraží
Nejprve se zlodějem vyzabíjej celou nádražní halu. Jakmile se dostaneš ven, zabij vojáka před dveřmi. Všechny mrtvoly v tomto kole noste do skrýše v hale. Jako dalšího musíte odstranit z cesty vojáka u maringotky (blízko sloupku) - dejte pozor na snipery na střeše a vojáka, který chodí blízko kolečka. A právě toho dostaňte jako dalšího - počkejte, až si sniper (blíž u okraje budovy) zapalí. Pak vyběhněte po vojákovi a dejte mu pěstí. Se zlodějem vylezte po zdi na střechu haly a opatrně zabijte vojáka a pak i snipera. Na střechu se dostaňte o výklenek dál než sedí sniper. Slez ze střechy a jdi do nejbližšího železničního vagonu, tam je pouze jeden voják. Dalšího vojáka zabijte od dveří haly vpravo. Za prvním vagónem si stoupněte za palety a vystřelte z kulometu. Přiběhnou k vám čtyři vojáci a vy je musíte posřílet dřív, než vyvolají alarm. Jako dalšího zabijte vojáka, který je otočený čelem do domečku. Dejte přítom pozor na vojáka u kulometu na vlakové lokomotivě. U domečku zůstal jeden voják. Schovejte se za bedny přez kolej a vystřelte, jakmile voják přiběhne zabijte ho. Obpližte mapu a dostaňte se do železničního vagonu, kde je jeden voják. Pak už jen stačí dostat se i se špionem do vlaku a je konec kola.
Část 3 - Odsraň náklaďák
Na zvládnutí tohoto kola máte 15 minut. Jako jediného máte Green Bareta. Zabij chlapa za náklaďákem a seber mu kulomet. Jdi podél plotku a vojáka, co stojí v díře mezi ploty podřež a jeho tělo odnes, než si toho někdo všimne - tohle musíš provést velmi rychle. Postřílej to, co se na tebe přihrne a pak prohledej bedýnku a vem, co v ní je. Pak se dostaň zezadu k vojákovi, který střeží koleje. Zastřel ho a postřílej to, co na tebe naběhne. Vojáka na rozhledně zabij granátem a pak jdi k vojákovi, který u sebe má tři bedny - zabij ho a v dřevěné bedně je zásobník a dva granáty. Jeden granát hoď ke skupině tří vojáků na kolejích a druhý k autu s vojákem. Pak přelez k rozbitému autu, kde se schovej za bedny. Teď podřež čtyři vojáky, kteří jsou blíž kolejím a nejsou za plotkem. Pozabíjejte všechny kolem plotku a měli byste mít půlku mapy vylidněnou. Zabij vojáka, který hlídá budovu a pozabíjej všechny vojáky, kteří za tebou půjdou. Pak jdi po schodech nahoru a tam jednoho podřež a vezmi si zásobník z bedýnky. Sejdi po schodech dolů a hoď do baráku granát (prohoď ho dveřmi). Uvnitř zabij posledního vojáka. Jdi ven, lehni si na kolej a odstřel vojáka. Pak si stoupni a počkej, jak k tobě přiběhnou vojáci beze zbraní, ty podřež. Pak zastřel toho vojáka, který tam chodí kolečka kolem rozvodny. Zbytek už lehko postřílíte. Pak vemte dodávku, která je přes koleje a odjeďte s ní mimo koleje. Uvidíte animačku, jak Green Baret nádherně skočí na vlak.
Část 4 - Vlak
S Green Baretem přeskoč na první vagón a zabij vojáka. Zatřel dalšího vojáka, který k němu půjde. Jdi dovnitř vagonu a je tam 5 vojáků. Prvního můžeš podřezat. Všechny zabité vojáky můžeš házet z vlaku nebo z oken vlaku. Druhého nalákej na balíček cigaret. Doprostřed vlaku dej rádio - na to se naláká zbytek vojáků a ty postřílej. V dalším vogónu je dalších pět vojáků. Prvního od dveří pouze podřežte. Toho u druhých dveří nalákáš na cigarety. Se zlodějem pobij ty dva naprovo a vyhaž je z oken. Zbytek nalákej na rádio a postřílej je s Baretem. Potom ještě podřež vojáka na vagóně. Teď jsou před vámi dva nezastřešené vagony. Prvního vojáka podřežte, druhého omračte a svažte s Green Baretem. Pak jděte se špionem, který má nějakou uniformu za jediným vojákem, který by mohl vidět vaše zabijení. Otočte ho na nějaký jiný směr. Nyní můžete podřezat celý první vagón. Stejně vybijte i druhý vagón, ale nezabíjte toho poslední vojáka. Toho posledního si zatím nevšímejte. Se špionem projděte do dalšího vagonu a tam všechny otočte na druhou stranu než jste přišli. Běžte zpět k poslednímu vojákovy a otočte ho někam, tak aby mohl Green Baret projít do dalšího vagonu a všechny podřezat. Pak se tam dostaňte i se zlodějem. Přejděte se špionem do dalšího vagónu, který je úplně plný vojáků beze zbraní. Toho v rohu (když vejdete) uspěte dvojnásobnou injekcí. A jednoho který vidí na dveře odlákejte. Postupně je úplně všechny ubodejte. Jděte do dalšího vagonu se špionem a odlákejte prvního vojáka, kterého následně s baretem podřežte. Potom ještě vojáka, který se dívá z okno. V tomto vagoně je i dobrman. S Baretem se mezi tím videj na střechy, kde povraždi zbytek vojáků.
Na obrněném vagónu zabij tři vojáky a vojáka který sedí na začátku vagonu s uhlim zabij kulometem. Ty dva brokádů. Vlezte do opancéřovaného vozu, kde dva vojáky zabijte a veňte si z bedýnky granáty. Jděte do vagonu s dobrmanem a dvoma granátama zabijte všechny vojáky. Pak jděte s tím kdo má u sebe zbytek granátů na počáteční stanoviště Green Bareta. Do té lokomotivy nahažte dveřmi tolik granátů, dokud všechny nezabijete. Pak už jen stačí zabít zbylé vojáky ve vlaku. A uvidíš animačku, jak vlak spadne do propasti a Green Baret skočí do nepřátelského náklaďáku.
Část 5 - Motorizované hlídky
V tomto kole máte pouze Snipera a Sappera. Se Sapperem nalákejte všechny vojáky ze dvorka, kteří nemají zbraň a každému jednu vlepte, svažte jich a schovejte je za stodolu. Pouze vojáka u studně omrač a odtahni ho do stodoly. Jdi dolů ke krávě od kama zaútoč na vojáka pod strašákem. Na dvorku se studnou je bedýnka, kterou vyber. Nalevo od dvorku chodí pořád voják co se sem tam dívá dalekohledem, omrač ho a zanes za stodolu. Vojáka, který chodí kolem hromady kamení zabij a jdi do domečku ve tvaru L - kolem domku běhají slepice. Poblíž domečku je ještě jeden malý, v kterém je jeden voják. Schov se za plotek a zastřel dva vojáky. Veň pár věcí z bedýnky. Dostaň se z oběma do baráku, který má po levé straně motorizovanou hlídku. V první místnosti zabij vojáka a vyber bednu. Jdi o patro nahoru a zabij vojáka. Jdi do dalšího patra, kde zabij dalšího vojáka a vylez po žebři nahoru. Jdi ven a se Sniperem odpráskni nepřátelského snipera a dva další vojáky u podchodu. Dostaň se za skupinu 8 vojáků a se Sapperem si nasaď plynovou masku a hoď mezi ně splzný granát a všechny je posvazuj. Velitelovi dej pěstí a vojákovi, který cvičí, taky. Dostaňte se na místo, kde jste zastřelili snipera a jděte do dveří. Tam je jen jeden voják a pak můžete jít nahoru po žebříku. Tam je bedna s výbavou. Jděte zpět až ke sniperovy. Jdi k místu, kde jsi svázal celou rotu a hoď granát na dvojmotorku, všechny lidi co za tebou půjdou posniperuj. Jdi se Sniperem na cestu vedle cisterny a odstřel všechny vojáky co se dají. Vpliž se se Sniperem do města a co se dá odstřel. Pak na rotu na mostku hoď plynový granát a všechny svaž, už jen prošmejdi budovy a zabij ten malý zbytek mapy. Musíš vyzabíjet celou mapu. Za mrtvé se považují i svázaní vojáci.
Část 6 - Obrana města
V této misi máte na začátku Sappera a Snipera plus několik vojáků, časem bude k dispozici i Green Baret, zloděj a špion. Nejprve si celou armádu označte a schovejte do jednoho z domů. Pak pouze se Sapperem se dostaňte za domeček ve tvaru L. Dopližte se až za nepřátelskou hradbu vojáků a zlikvidujte pěstmi dva snipery. Pak vyhoďte náklaďák do vzduchu. A vojáky různě postřílejte. Pak rozbijete tank - 3x bazukou. Nerozbíjejte jeden ze dvou náklaďáků, dokud v něm budou Green Baret, špion a zloděj. Postupně vyvražděte celou mapu pomocí granátů a nepřátelských kulometů. Musíte zpět obsadit město, pokud si ho necháte vzít.
4) Normandie
Část 1 - Tanková základna
V tomto kole si dávejte obrovský pozor na hlídky s dobrmanem. Na začátku se Sapperem hoďte slzný granát do jedné ze dvou budov nad vámi. Všechny svažte a to samé udělejte znovu v té druhé budově. Pak zabijte vojáka, který chodí v temných uličkách s baterků. Vylezte před domek a na hlídku s dobrmanem hoďte granát. Pak do houfu, který se tam sběhne střelte parktát bazukou a jak tama začnou projíždět obrněná vozidla, tak je střílejte bazukou a až nebudete mít náboje do bazuky, tak v červeně svítící budově na mapě je pět beden. V některých jsou výbušniny, s kterými ničte projíždějící tanky a vozidla. Poté zabijte vojáka u náklaďáku a všechny, kteří se tam seběhnou. Potom běž do budovy, kde bylo moc beden a dej jednu nálož. Jdi ven a odpal ji. Pak se probojuj k obrovským barelům a vyhoď je do vzduchu.
Část 2 - Lodě
Poprvé za celou hru máte potapěče. Nejprve se ponořte pod vodu a odjistěte všechny námořní miny. Nůžkama prostřihejte síť a vynořte se u schodů. Zabij vojáka, který k tobě přijde s vrhacím nožem. Jděte se schovat a jak voják bude mezi dvoma barelama sejměte ho nožem. Pak zabijte vojáka, který chrání hangár. Vlez do hangáru a pobij tři vojáky, kteří nemají zbraň. Pak vezni věci z bedny. Jako další odstraň dva vojáky za hangárem. Vydej se do obřího hangáru, kde dva vojáky s puškou zabij nožem a zbylé pomlať pěstí a pak zastřel. Jdi po schodech nahoru a zabij vojáka. Vedle něho by měla být bedna, tak ji vyber. Jdi ven a vojáka venku na schodech zabij nožem. Potom zabij vojáka na plošině a použij ovladač. Otevřely se vám dveře. Jděte do vody a na každou loď připevněte 1 magnetickou bombu. Pak se dostaňte pryč z vody k žebříku, který je blízko začátku kola. Z této vzdálenosti odpalte bomby. A je konec kola.
Část 3 - Vylodění
V tomto kole máte pouze Green Bareta. Nejprve se plazte rovně, kde je bedna s granátama a lékárnou. Jeden granát rovnou hoďte na kulometné hnízdo nalevo a druhý granát do kulometného hnízda uprostřed. Vydejte se k hnízdu nalevo, kde zbytek vojáků postřílejte, pak vybijte i prostřední a pravé hnízdo. Běžte nad levé hnízdo, kde je tunel, který je težko viditelný (na zdi vedle ostnatých klubek). Prolez tunelem a zabij osamoceného vojáka. Ty, co ho uvidí, zabij taky. Pak přeplaz mostek a dostaň se na střechu budovy, kde všechny zlikviduj. Slez dolů a vejdi do bunkru. Zlikviduj všechny a jdi do druhé místnosti, kde jsou tři vojáci a bedna. Můžeš tudy jít do chodeb. Vylez po žebři a zabij na bunkru kulometčíka. Pak se vraď do zákopů a zabij vojáka před druhym bunkrem. Je to kruhová místnost, kterou stačí vybít jen jedným granátem. Pak se vydejte do dveří 01. V zákopu je jeden voják. Vylez na střechu bunkru a zabij kulometčíka. V bunkru zabij tři vojáky a vrať se do kruhového bunkru a jdi do dveří 03. Všechny kolem tohoto tunelu vyzabíjejte a do místnosti s dělem hoďte granát. Pak zbytek pozabíjejte a vraťte se do kruhové místnosti a odtamtud jděte k poslednímu bunkru. Po cestě vojáky zneškodněte granáty. V bunkru všechny pozabíjejte. A je konec celé hry.
KONEC.

cal of duty navod

7. září 2007 v 14:15 | gamemaster |  navody
TRÉNINK
Počet sejvů : 2+1
Podívejte se na všechny cedule, Jděte pomocí kláves [W], [S], [A], [D], první doleva, prava, dopředu a pak dozadu. Jděte podle mapy k ceduli v rohu. Projděte bránou a pomocí klávesy [C] si zaklekněte a projděte otvorem pak vstaňte (mezerník nebo zase [C]) a převalte se přes ploty, tak jak to dělají vaši parťáci. Pomocí [CTRL] se podplazte pod ostnatými dráty a střelbou z kulometu. Projděte budovou a dostaňte se až k M1A1 Carbine, s ní střílejte na terč (musíte se aspoň 6x trefit) a pak si nabijte a střílejte zas, dokud vás nepošlou ke Springfieldu. 2x střelte do terče, zkuste pravé tlačítko a pak zas 2x do terče. Pak jděte branou k Thompsonu a párkrát s ním střelte do terče. Zkuste jak se s ním mlátí (jen tak na prázdno) pomocí klávesy [SHIFT] a pak si ještě zastřílejte na terč. Přehoďte si zbraň pomocí kláves [1] a [2] (ale ne na numerické klávesnici). Projděte brankou až ke Granátům. Jeden hoďte do dveří a dva do oken. Jděte k výbušninám a pokud se vám při tomto tréninku něco stalo, můžete se po cestě uzdravit nějakou z lékáren ležících na stole. Dejte výbušninu na zeď a utečte si čupnout za stůl (máte na to asi 10 sekund). Pak jděte dál a to je konec tréninku.
1. mise - PATHFINDER
Počet sejvů : 2+1
Začínáte tak, že vyskočíte jako parašutista s padákem a máte M1A1 Carbine, Thomnpson a Colt.45. Jděte doleva a pak nahoru, tam na vás u budovy číhá voják, tak mu dejte headshot. Jděte do leva podle plotu až k bunkru, který vylidněte, ale po cestě nezapomeňte vzít LEGBAG. Projděte dveřmi a na druhé straně za bunkrem nainstalujte anténu, která přivolá letadla s parašutistama. Čekejte na ně na značce a pak se schovejte za zeď (musí být tak velká, aby když čupíte, jste mohli střílet). Chvíli braňte uzemí tak, že střílejte do oken po vojácích, hlavně po kulometčíkovi. Až uvidíte, že vaši vojáci se začínají přibližovat, zaútočte na budovy. Jděte podle mapy a svých vojáků až dojdete k příkopu, kterým projděte (asi nemusím psát, že na vás budou střílet :-)).
2. mise - BURNVILLE
Počet sejvů : 6+1
Začínáte v zákopu, kde jste skončili 1. misi. Projděte zákopem a čupněte si. Dostaňte se na druhou stranu a cestou se schovávejte za mrtvé krávy a střílejte kulometčíky. Vlítněte do baráku a postřílejte zbytek vojska. Jděte až na konec ulice (vnitřkem rozbitých baráků) a z otvoru ve zdi odrovnejte vojáka, který kempuje na tanku s těžkým kulometem a zrovna na vás kulkama moc nešetří. Vyskočte oknem a jděte doprava. Vystřílejte si cestu a podle mapy se dostaňte až k takovému tanku s 4 kanónama, na který připevněte výbušninu. Máte 5 sekund na to abyste se dostali do bezpečné vzdálenosti (stačí pár metrů). Po cestě je druhý tank, tak udělejte to samé. Projděte cestou s vojáky a to samé udělejte i s třetím tankem. Pak už jen čekejte na značce (na mapě) a mluvte s kapitánem Foleyem.
3. mise - DAWNVILLE
Počet sejvů : 8+1
Začínáte tam, kde jste skončili. Sjednoťte se s cpt. Foleyem a on vás zavede až k poslednímu baráku v řadě, kde si vemte Panzerfaust. Jděte na konec prostranství a zničte tank. Pak se vraťte do domu, kde je Panzerfaust, ale zatím ho neberte. Jenom projděte až k otvoru a tím postřílejte voláky. Až se vám ukáže, že je úkol splněn, jděte podle značky a vojáků na místo ke zničenému tanku a postřílejte vojáky v okolí. Až vaši vyběhnou, udělejte to samé a až vystřílíte všechny vojáky, tak se vraťte. Po cestě vás překvapí tank a hromada vojáků. Utíkejte pro Panzerfaust a tank zničte. Jeětě jednou pro Panzerfaust a zničte i tank na konci volného prostranství doprava. Pak utíkejte po cestě a na travnatém místečku s věží postřílejte kulometná a minometná hnízda. Pak už jen stačí sehnat cpt. Foleye a nasednout do jeho káry.
4. mise - CARRIDE
Počet sejvů : 4+1
Tato mise je taková klasika. Jedete v autě a tlačítkem [F] se vykláníte a zakláníte z okna. Střílejte po všem co se pohne. Tuto idylku vám však překazí tank, který vám zkříží cestu a vaše auto při couvání zdechne. Projděte domem až na konec volného prostranství, kde je auto, které musí nejprve váš voják ukrást. Zatím sedněte ke kulometu a střílejte vojáky. Až se ho podaří nastartovat, nasedněte a hurá do jízdy. Teď už jen jeďtě a střílejte. Nakonec vysednete a je to.
5. mise - BRECOURT
Počet sejvů : 9+1
Zajeli jste na místo, kde začíná vaše další mise. Máte M1 Garand. Jděte podle svých druhů a dělejte to co oni. Plazte se a vystřílejte vojáky v hnízdech. Skočte do zákopu. Po cestě uslyšíte, jak jeden z vašich vojáků vyhodí do luftu kanón. Jděte podél tunelu a po cestě váš voják odpálí další kanón. Pak se otevřou dveře, kterými vstupte dovnitř. Vemte dokumenty ze stolu u rádia. Vylezte ven, pobíhejte příkopama a dávejte výbušniny na kanóny. Pak vylezte ze zákopů a jděte podle mapy. Proběhněte stodolou a jděte až do baráku a tam o patro výš. Seberte dokumenty, které jsou na stole u postele. Vyběhněte z baráku, vydejte se rovně a pak doleva. Pak už jen pozabíjejte všechny vojáky.
6. mise - CHETEAU
Počet sejvů : 7+1
Začínáte se svou bandou amíků a vy jděte se skupinkou, která jde doleva. Zabte kulometčíka a vyhlaďte celý úsek. Jděte pořád za nosem a po cestě ničtě vojáky. U domu doleva a za ním doprava. Potom pořád rovně kolem 2 tater s vojáky. Dostaňte se až do domu. Prohledejte barák o patro výš a v pokoji, kde je postel s hákovým křížem vemte ze stolku dokumenty. Jděte pryč, ale ne do přízemí. Jděte na druhou stranu, kde vám 2 němci otevřou dveře a budou po vás střílet. Postřílejte je a taky ty na balkónku. Jděte nahoru a pak venkovním balkónem do další části budovy. Po schodech dolů až dojdete ke krbu. Ten otevřete aktivováním páky na zlaté německé orlici po pravé straně krbu. Rozstřílejte radiostanici. Vylezte z místnosti krbem do síně, schovejte se za něco a miřte na dveře. Němci tyto dveře vykopnou, tak je postřílejte a jděte do nich, pak doleva a dolů. Mezi sudy po schodech dolů. V místnosti doprava. Vaši vojáci tam naistalují výbušninu na vrata. Vystřílejte místnost a osvoboďte uvězněného kapitána. Pak jděte s ním. Vždycky ho předběhněte a postřílejte vojáky. Pak vyskočte z okna a jděte ven.
7. mise - POWCAMP
Počet sejvů : 8+1
Tatrovka vás vysadí se sniperem samotného. Jakmile poprvé vystřelíte, začne se odpočítávat čas. Celkem máte 10 minut. Vaše tatra prorazí bránu a vy běžte dovnitř. Je to docela jednostrané, takže nemáte kde zabloudit. Proběhněte ohradou, pak pod čímsi dřevěným s hákovými kříži a pak doleva kolem plotů. Proběhněte jídelnou, pak doprava do cely. Tady uvidíte jak major Ingram uškrtí bachaře a otevře si celu. Jděte s ním a odveďtě ho k tatře. Cestou mu pomáhejte s vojáky ať vám neskape. Pokud to budete dělat rychle, tak to de zvládnout za 5 minut.
8. mise - PEGASUSNIGHT
Počet sejvů : 3+1
Letíte letadlem do akce, když v tom potřebujete nouzově přistát. Přistanete na trávě a máte překrásnou zbraň Bren LMG. Zaútočte zprava, postřílejte všechny a zmocněte se bunkru. Pokračujte přes most až dojede tank, držte se cpt. Price, který vás pošle za pvt. Millsem. S ním postřílejte okolí a pak s ním pokecejte. Zavede vás ke kanónu, který zprovozní a vy jím odstřelte tank. Pusťte kanón a znovu přes most až k zátarasům, kde všechno postřílejte. Místo je vaše.
9. mise - PEGASUSDAY
Počet sejvů : 5+1
Držte se své jednotky a střílejte nepřátele. Přemísťujte se podle mapy. Chvíli braňte úsek a pak běžte přes most a pak do věže na mostě. Chopte se kulometu a ničte vojáky. Pak běžte za most do zákopu (na stranu, kde jste začínali) pro Panzerfaust a ničte jím tanky, kterých bude asi 7. Prostě ubraňte toto místo a nakonec kontaktujte cpt. Price.
10. mise - DAM
Počet sejvů : 10+1
Mise jako dělaná pro snipery, ve které máte sten a Scoped Kar98k, jste úplně sám. Zaútočte zleva. Vystřílejte misto kolem beden a vydejte se přes most. Po cestě dávejte na každé dělo bombu (je jich celkem 6). Otevřenými dveřmi pronikněte do útrob hráze. Po schodech dolů, výtahem dolů. Vystřílejte patro a doporučuji si vyměnit zbraň za MP40, je tu do ní hromada munice. Nelekejte se alarmu a proběhněte chodbou až do místnosti s oknem, kterým postřílejte vojáky. Po schodech dolů, kolem turbín doleva a zase dolů. Uličkou rovně (bacha zhora) až k výtahu s vojáky. Výtahem pak dolů. Obejděte balón, pak po schodech dolů a doprava kolem turbíny. Doprava a dlouhým tunelem. Doprava, nahoru, doprava, mezi bednami doprava a ven. Přejděte prostranství a pak do místnosti, kde dejte výbušniny na generátor. Vyběhněte ven a dejte výbušninu na dělo, pak na další a po mostě přejděte k poslednímu. Zničte ho a pak se dejte na útěk tou samou cestou, jakou jste se dostali až sem. Na mostě na vás čeká tatra s vojákem. Odjedete do tunelu.
11. mise - TRUCKRIDE
Počet sejvů : 1+1
Jedete tatrou. Střílejte po německých tatrách. Voják vám při tom podává Panzerfaust. Dost vám to zjednoduší, ale jde to i bez toho. Ničte všechny auta dakud nezastavíte za mostem. Odsnajprujte vojáky, kteří chtějí přeběhnout most. Most čistěte do doby, než ho váš voják vyhodí do povětří. Auto se rozjede a vy opět střílejte tatry, sajdkáry i obrněný jeep. Sjedete z cesty a je to.
12. mise - AIRFIELD
Počet sejvů : 1+1
Opět v tatře. Teď ale ve vesničce. Střílejte vojáky a až dojedete na letiště, chopte se protiletadlového kulometu. Střílejte po letadlech i na zemi, ale hlavně ve vzduchu. Až se vám napíše, že je úkol splněn, odstupte od kulometu a nasedněte do tatrovky, která vás odveze k letadlu.
13. mise - SHIP
Počet sejvů : 4+1
Plujete na loďce, která vás veze na německou bitevní loď. Jste převlečení za němce a je to vaše první tajná mise. Půjdete s cpt. Pricem na palubu a nemáte u sebe žádnou zbraň. Následujte svého vůdce. Až projdete do podpalubí ke skladu, německá hlídka zjistí, že vaše papíry jsou falešné a kapitán je postřílí. Zaběhněte si do skladu pro zbraně, munici a výbušniny. Otočte se a jděte rovně a pak doleva. Dejte 2 bomby na pravou zeď. Proběhněte pár místností a na další pravou zeď dejte 2 bomby. V této misi se dá lehce zabloudit, proto se držte vždy cesty, kde je nejvíc nepřátel. Tato cesta je na 100% výchozí. Poznáte to i tak, že se vám hra v průběhu hry ukládá. Přeběhněte palubu a jděte do věže. Tady v každém patře rozstřílejte rušičky radaru a v nejvyšším patře seberte jakési dokumenty. Pak už jen utečte do vaší lodičky nehledě na kapitána.
14. mise - STALINGRAD
Počet sejvů : 3+1
Nyní hrajete za soviety a začínáte na lodi. Vylodíte se a vaši nadřízení rozdávají zbraně. Každý lichý dostane pušku a každý sudý jenom náboje. Vy jste samozřejmě tím sudým. Utíkejte se schovat za barikády, které jsou nejvýš a tam kontaktujte snipera. Vždy, když vám řekne, přeběhněte o kousek doleva. Pak přeběhněte dolů, kde sniper oddělá vojáka. Vběhněte na jeho místo v bunkru, počkejte na snipera a přečkejte tam bombardování. Pak jen jděte podle snipera až do Stalingradu.
15. mise - REDSQUARE
Počet sejvů : 5+1
Začínáte s vojáky a velitelem. Až vystartují, udělejte to samé a po cestě vemte mrtvým vojákům nějaké zbraně. Běžte za sgt. Makarovem. Pak doprava, kde něco rozbije zeď a vy jděte dovnitř. V domě vběhněte do nejvyššího patra a tam vemte sniperovku.. Oddělejte 4 oficíry a běžte dolů (ven z baráku). Jděte tam, kde jste oddělávali oficíry, do toho zákopu a pak na pravou stranu. Proběhněte krytem a pak rovně a doleva. Rovně, doprava, rovně, doprava až ke kulometčíkovi. Za ním rovně, doleva, doprava a až k obrovským dveřím u domu naproti.
16. mise - TRAINSTATION
Počet sejvů : 4+1
Dveřmi jste se dostali dovnitř domu, kde začíná vaše další mise. Nahoru, doleva, doprava a uličkami s ohněm až k rozbitému patru a kulomety. Odtud na plošinu a na pravé straně postřílejte snipery. Z plošiny skočte na vlak a z něj dolů na zem. Po pravé straně je vchod a schodiště. Nahoru na plošinu a postřílejte snipery na levé straně. Doprava, dolů doleva a rovně. Chopte se kulometu a postřílejte vojáky. Pak jděte se svými druhy. Přes celý plac až doleva a pak doprava. Mezi baráky. Obejděte barikádu, kryje vás Pvt. Shepilov. Pak už jen dojděte za ním.
17. mise - SEWER
Počet sejvů : 6+1
Začínáte sám a v kanálu. Jděte co nejníž to jde a pak stokou doleva. Doprava, nahoru, doleva, rovně. Doprava, doleva, nahoru ven z kanálu. Na druhou stranu, dovnitř kanálu. Lezte stokou, je tu jen jedna výchozí cesta, až dojdete k otvoru ve zdi, kde se připojíte k dalším vojákům. Držte se výchozí cesty a u konce přes kopec, doprava, nahoru. Pak se vydejte doprava a doleva. Vyběhněte a běžte do domu, tady doprava a nakonec skočte do nižšího patra.
18. mise - PAVLOV
Počet sejvů : 5+1
Vyběhněte k zákopu a pak k barikádám. Postřílejte 7 sniperů na protějším baráku. Postupně se přibližujte k budově a střílejte po všem, co se pohne. Vběhněte do baráku a probíhejte a čistěte místnosti, je jich celkem 6. Kontaktujte seržanta. Ten vám zadá úkol : zničit tanky protitankovou puškou (v domě jsou celkem 2 a nedají se přenášet). Chvíli braňte budovu, dokud se neodečte čas a pak vaši vojáci vyčistí 6 místností. Nakonec sejděte dolů a pak před barák. Tam se sjednoťte s vaší jednotkou.
19. mise - FACTORY
Počet sejvů : 3+1
Jděte doleva, vystřílejte vojáky a počkejte až vaši dají výbušninu na vrata. Pak dovnitř. Doleva a po schodech dolů. Chodbou až k hangárům s tanky. Projděte jím. Po schodech nahoru a doprava. Doprava do dveří a pak doleva. Dolů po schodech. Projděte dalším hangárem s tanky a nahoru po schodech ven. Po levé straně baráku jsou dveře. Projděte jimi dovbnitř, pak doprava a doleva.
20. mise - RAILYARD
Počet sejvů : 2+1
Přes koleje, po schodech ke kulometnému hnízdu a pak doleva a přes zeď. Do hangáru a pak doprava přes malou místnost ven. Postřílejte tu všechny vojáky.
21. mise - TANKDRIVECOUNTRY
Počet sejvů : 2+1
Jedeta tankem. Šipkama jedete a myší ovládáte horní část tanku s dělem. Řiďte se podle vašich ostatních tanků a střílejte všechny tanky po cestě. První vlevo a pak se dejte přes můstek. Jeďte pořád podle cesty a vaším úkolem je dostat se do další vesnice. Jde to hladce, prostě se tam prostřílejte.
22. mise - TANKDRIVETOWN
Počet sejvů : 0+1
Jeďte po cestě přes vesnici a střílejte do budov, vojáků s Panzerfausty a do tanků. Až projedete vesničkou, zničte tam tanky a 2 88mm děla. Pak ještě jeden protiletadlový kanón a vydejte se nahoru.
23. mise - HURTGEN
Počet sejvů : 3+1
Začínáte se skupinkou sniperů. Choďte pořád podle nich a podle cesty. Vystřílejte kulometné hnízdo a dejte se doleva. V jednom z bunkrů seberte dokumenty. Pokračujte k dalšímu bunkru, kde seberte zbytek dokumentů. Plány vám zkříží 2 tanky, které zničte Panzerfaustem v 2. bunkru. Vystřílejte vojáky a zaujměte tak prostor.
24. mise - ROCKET
Počet sejvů : 5+1
Odsniperujte všechny vojáky pěkně jednoho po druhém, s tím vám pomůže seržant Waters. Jděte podle cesty a seržanta. Zničte kanón zaznačený na mapě a jděte dál až k dalšímu kanónu, který také zničte. Pokračujte v cestě podle mapy. Až dojdete ke zbytku své jednotky, dojedou 2 tatry, které vaši vojáci (s vaší pomocí) zničí. Pokračujte doleva a stále rovně, zatočte až u rozcestí doprava. Běžte až k raketám. Jděte zprava a vlezte do zákopu, který vás zavede do podzemí bunkru, který je přímo před vámi. . Dostanete se do sklepení, kde aktivujete plnění raket. Vyběhněte z bunkru na prostranství, kde jsou 3 rakety a na každou dejte jednu výbušninu. Pak se vydejte k bunkru zaznačenému na mapě a prohěhněte jím.
25. mise - BERLIN
Počet sejvů : 4+1
Začínáte v Berlíně ve vašem finálním boji a máte svou jednotku v plné zbroji. Položte trhavinu na dělo vlevo před vámi. Pak na tank vlevo. Na dělo napravo od tanku a ještě na jedno dělo napravo. Pokračujte doprava a rovně zříceninami. Tank vám prostřelí zeď a tím vám ukáže cestu. Proběhněte zříceninami, schovejte se za tank a střílejte do oken obrovského domu na kulometčíky a snipery. Až vyjedou tanky, utíkejte do domu. Ve vestibulu nechoďtě po schodech nahoru, ale spodem do prava. Dírou ve zdi projděte doleva a pak soudní síní a doprava. Venku doleva a doprava a po lešení nahoru až na střechu domu. Počkejte až na budovu doběhně voják s rudým praporem a začne s ním mávat. Pak už si jen vychutnejte Outro a vítěznou melodii.
KOneC

navod na gta vice city

7. září 2007 v 14:13 | gamemaster |  navody
A. Hlavní mise :
a) Zadavatel úkolu :Tommy Vercetti
1. Dojeďte do hotelu Ocean view a vstupte do růžového světla. Poslechněte si rozhovor se Sonnym a vydejte se k velkému k na radaru.
Odměna : 0$
b) Zadavatel úkolu : Ken Rosenberg
1. Vydejte se autem k Rafaelovi pro oblečení na večírek. Můžete si vzít harlejku, ale i auto. Dojeďte do kotviště a nakonec odvezte Mercedes do klubu Pole position.
Odměna : 100$
2. Najděte v klubu Malibu Kenta Paula a najděte kuchaře. Zmlaťte ho a vemte mu mobil.
Buď zastřelte kuchaře nebo jim prostě utečte do auta k Lancovi. Jeďte do obchodu Ammu-nation a potom do hotelu.
Odměna : 200$
3. Dojděte nebo dojeďte k nejbliššímu porotci a mlaťte ho bez ustání dokud neuteče, druhého zastrašíte tak, že mu rozbijete auto.
Odměna : 400$
4. Opět k Rafaelovi pro šaty a potom zamiřte k demonstraci. Začnete rvačku se třemi dělníky aby se otevřeli vrata, pak jen zničte dodávky napravo tak, že střelíte do sudu vedle strážníka. Pak jen můžete poslední dodávku rozstřílet, utopit ji nebo hodit k ní granát. Výběr je bohatý, záleží jen na vás. Nyní si můžete vyzvednout skrytý balík za budovou.
Odměna : 1000$
c) Zadavatel úkolu : Plukovník Cortez
1. Dostaňte se do vily Cortezova zrádce. Rozřežte jeho chráněnce motorovou pilou, až Gonzales uteče ven, přejeďte ho autem a zajeďte do karosárny.
Odměna : 250$
2. Promluvte si v obchodním centru s kurýrem. Když je překvapí jednotka S.W.A.T., dá se kurýr na útěk na motorce. Zabijte ho, vemte mu tašku a zavezte ji plukovníkovi.
Odměna : 500$
3. Setkejte se s Lancem na parkovišti a jděte pohlídat obchod Ricarda Diaze. Zaujměte výhodnou pozici a odrážejte všechny útoky, dokud motorkáři neseberou tašku s penězi. Vemte motorku mrtvého motorkáře a dožeňte toho druhého. Sražte ho z motorky, vemte peníze a odvezte je Diazovi.
Odměna : 1000$
d) Zadavatel úkolu : Ricardo Diaz
1. Jeďte autem ke zlodějovu úkrytu a podívejte se oknem dovnitř. Pronásledujte padoucha po střechách, až vyhodí sudy s benzínem, seskočte dolů, vemte si skútr a pronásledujte ho .Nezabíjet !
Odměna : 1000$
2. Leťte s Lancem ve vrtulníku ke zlodějovu úkrytu. Nejprve zabijte nepřátele, kteří jsou nejvýš, potom ty dole. Vrtulník vás vysadí a vy se pomocí kulometu prostřílejte až na střechu, kde seberte peníze. Nyní se vám otevře druhá část města.
Odměna : 2000$
3. Jeďte k loděnici a postřílejte všechny nepřátele. Dojděte dovnitř budovy a spusťte pomocí přístroje člun na vodu. Pozor, přiběhnou teď další. Nastupte do člunu a rychle k vile.
Odměna : 4000$
4. Tommy se musí dostat ke člunu s drogami dříve než konkurence, proto se držte zpočátku vlevo. Na zpáteční cestě bude člun řídit Lance a vy odrážet lodním dělem útoky nepřátel.
Odměna : 10000$
e) Zadavatel úkolu : Plukovník Cortez
1. Před touto misí si doplňte životy i brnění. Směrem od autosalonu k letišti je barák a v baráku bazén a v bazénu raketomet. Vydejte se po nejsevernějším mostě směrem do druhé části města a jakmile most skončí, dejte se ihned doprava a do otevřených dveří, najdete na střeše VCN Maverick. Vemte si ho, trochu si procvičte ovládání a teprve pak zaleťte pro tuto misi. Leťte s vrtulníkem na střechu blízko transportu a přistaňte. Zamiřte raketometem a sejměte všechna vozidla. Puškou dodělejte vojáky, co vylezou. Nakonec seskočte dolů a střílejte do otevřeného poklopu na přední straně tanku. Vojáci vylezou ven a vy konečně můžete nasednout do tanku a odvézt ho do garáže než se zničí.
Odměna : 5000$
f) Zadavatel úkolu : Kent Paul
1. Kenta Paula naleznete jako obvykle v klubu Malibu. Od něj se dozvíte, že Lance byl unesen Diazovými muži, a že mu zabili bratra, rozhodnete se tedy Lance osvobodit. nejrychleji se na městské smetiště dostanete pomocí vrtulníku a nebo po mostu u golfového klubu. Rozražte zátaras a prostřílejte se k Lancovi uvnitř budovy, je přivázán k židli a zraněn, takže si dávejte pozor až budete zabíjet muže uvnitř. Lance je tedy zraněn a vy ho musíte odvézt do nemocnice. Dávejte pozor, protože Diazovi muži po vás půjdou.
Odměna : 0$
g) Zadavatel úkolu : Tommy Vercetti
1. Diaz je pro vás nebezpečný, rozhodnete se tedy s Lancem, že se ho zbavíte. Nejprve zabijte ostřelovací puškou stážné u zahrady, u dveří a u labiryntu. Lance vás povede labiryntem, takže se ho snažte krýt. Dovede vás před sklep, kde ho zase povedete vy. Prostřílejte se až do hlavní haly, kde zneškodníte samotného Ricarda Diaze. Gratuluji, právě jste získali jeho vilu. Na střeše je Maverick a adrenalin. Před vilou adrenalin, garáž pro dvě auta, Stretch (limuzína) a Infernus.
Odměna : 50000$
2. Na tento úkol máte pět minut. Musíte dojet do obchodního střediska a rozbít označené výlohy. Jedna z nejtěžších misí.
Odměna : 2000$
3. Jeďte k baru s dalšími dvěma hochy. Zneškodněte strážné a potom si promluvte s majitelem restaurace. Nyní přijdou na řadu provozní. Všechny je oddělejte, až zničíte auto, nastane výbuch a dvěma se podaří uniknout. Musíte je dohnat a zabít.
Odměna : 4000$
4. Musíte na sebe upoutet pozornost policie. Vlákejte do garáže dva policajty, až se vrata otevřou, máte na sobě policejní uniformy. Vedle garáže je hlídkový vůz, nasedněte do něj a jeďte do nákupniho střediska. Dejte bombu do kavárny a zmizte do vaší vily.
Odměna : 10000$
B. Závìreèné hlavní mise :
Abyste mohli plnit následující mise, musíte mít všechny nemovitosti, které vydělávají.
1. Mise od tiskárny
Zloději vám chtějí ukrást peníze z vašich nemovitostí. Nejprve se postarají o loděnici a pak berou jeden objekt za druhým, musíte být včas na správném místě a zničit jejich auta a motorky.
Odměna : 30000$
2. Mise ve vaší vile
Musíte bránit sejf. Vyjděte před vaší kancelář a kulometem střílejte po všech, kteří se objeví. Za chvíli přijde i Lance, který vás zradil a Sonny, zabijte je. Nenechte se odradit titulky, protože hra pokračuje dál.
Odměna : 30000$
C. Vedlejší mise :
a) Zadavatel úkolů : Avery Carrington
1. Zajděte do prodejny oblečení pro šaty, potom zamiřte do golfového klubu. Zbraně zůstanou před vchodem, ale vy si můžete nechat motorovou pilu. Zajděte za cílem a eliminujte ho.
Odměna : 250$
2. Máte jednu helikoptéru na ovládání a musíte rozmístit do budovy čtyři časované bomby.
Pokud vás štvou dělníci a ochranka, tak je rozsekejte vrtulí nebo jim prostě uleťte.
Odměna : 1000$
3. Převlékněte se v obchodu za kubánce a vydejte se k pohřbu. Jakmile vyjede gangster s pohřebním vozem, tak ho ostřelujte dokud nevybuchne. Jestli gangster uteče, tak ho přejeďte.
Odměna : 2500$
b) Zadavatel úkolů : Love fist
1. Vemte si nějaké rychlé auto a zajeďte k dealerovi. Sražte ho z motorky a vemte si drogy k sobě. Nakonec rychle skočte pro Mercedes.
Odměna : 2000$
2. Jeďte na autogramiádu a pronásledujte vraha. Zničte jeho auto, pokud uteče, zabijte ho.
Odměna : 4000$
c) Zadavatel úkolů : Motorkářský gang
1. Ze závodu na motorkách musíte vyjít jako vítěz, je to snadné. Jen pečlivě vybírejte zatáčky.
Odměna : 1000$
2. Musíte naplnit chaos-metr. Udělejte si tři hvězdičky a až přiletí vrtulník, pražte to do něj jen puškou.
Odměna : 2000$
3. Rozjeďte se a vyskočte po schodech na střechu obchodu Ammu-nation, prostřílejte se k Bakerově motorce a nakonec po severním schodišti přeskočte zpět na silnici. Jen už rychle do baru, protože vás pronásledují !
Odměna : 4000$
d) Zadavatel úkolů : Love fist
1. Řiďte limuzínu tak, aby příliš nezpomalila a nevybouchla. Nejlépe se pro tuto misi hodí silnice od motorkářského baru do doků.
Odměna : 8000$
d) Zadavatel úkolů : Kubánský gang
1. Musíte jednoduše projet rychle všechny kontrolní body na člunu.
Odměna : 1000$
2. Prostřílejte si cestu k dodávce s drogami a odvezte ji do baru.
Odměna : 2000$
3. Zneškodněte protivníky v zahradě, na člunech, na můstku, v domě a seberte tři kufry s drogami. Dojděte do nedaleké vaší vily a odleťte vrtulníkem.
Odměna : 4000$
e) Zadavatel úkolů : Haitský gang
1. Objeďte s autem tři skrýše s drogami, po každém vyzvednutém kufříku se zvýší počet hvězdiček, takže radši jezděte do karosárny.
Odměna : 1000$
2. Nasedněte do dodávky Top-fun a řiďte malé letadlo na ovládání a bombardujte tři čluny a auto.
Odměna : 2000$
3. Vyjděte po schodech a ostřelujte nepřátele.
Odměna : 4000$
f) Zadavatel úkolů : Kubánský gang
1. Sežeňte si Voodoo a jeďte na schůzku s ostatními, potom jeďte do pevnosti a zaparkujte ve značce. Všechny zabijte a položte tři bomby. Zamiřte k bráně a zachráníte se na schodech.
Odměna : 10000$
g) Zadavatel úkolů : Atentátník
1. Sledujte dodavatele pizzy a zabijte ho.
Odměna : 500$
2. Narážejte do auta paní Dawsonové, dokud nevybuchne. Nepoužívejte zbraně !
Odměna : 2000$
3. Za velmi krátkého časového limitu musíte zničit devět členů jednoho gangu.
Odměna : 4000$
4. Na letišti si vyzvedněte ostřelovačku a optikou je sledujte. Potom zabijte chlapa a jeho bodyguarda. Dejte nohy na ramenaa jeďte k cílovému bodu na radaru. Pozor - budou vás pronásledovat zločinci a i policie !
Odměna : 8000$
5. Jděte do zadního dvora mrazírny a ze začátku používejte ostřelovačku a za zdi házejte granáty ! Seberte kufřík a unikejte s vrtulníkem k bodu na radaru.
Odměna : 16000$

navod na hru heroes 4

7. září 2007 v 14:12 | gamemaster |  navody
1. mise
cíle:
- zabijte nepřátelské hrdiny
Na úvodní mapě máme dva nepřátele, kterých se nemusíte moc bát. Oba dva jsou situováni na jihu, takže se můžete celkem v klidu rozrůstat a zbrojit. Hlavní zásadou je, že byste neměli přijít o žádného z vašich hrdinů, protože s vámi budou pokračovat do dalšího scénáře a značně vám tak zjednoduší hru.
Až budete připraveni, tak zaútočte a smeťte nepřítele jediným útokem na jeho první hrad. Hrady má celkem čtyři a všechny slušně vyzbrojené, ale dá se to ustát. Poslední hrdina je schovaný za věží - je nutné najít klíč a hrdinu zabít - mužete tam poslat pouze Lysandera.
2. mise
cíle:
- najděte vědmu úsvitu a plňte její úkoly
Nejdříve se dejte teleportem, který vás zavede ke klíčníkovi. Tím je cesta dál volná. Pokračujte k druhé věži, kde po vás chtějí meč bohů - artefakt je někde poblíž. Takto pokračujte dál, dokud se nedostanete do podzemí, kde je teleport na sever. Nakonec stačí vylézt na povrch k vědmě.
3. mise
cíle:
- najděte všechny hrdiny
Nejprve se vydejte přes můstek a zamiřte k nedalekému vězení, kde osvobodíte dalšího hrdinu - Olwu. Ten se přidá a vy můžete v klidu pokračovat dál. Na severovýchodě jsou dva hrady, které se jistě budou hodit. Na jihovýchodě najdete teleport, který vás zavede nedaleko jedné stavby, ve které je i poslední hrdina.
4. mise
cíle:
- zabte hrdiny nepřítele a osvoboďte Kentaina
Tak tohle je opravdu minimapa, jak má být. Stačí pokračovat dál, protože bažiny, které jsou všude na mapě vás prostě dál nepustí. Až se dostanete k jedné bráně, stačí vyhrát souboj a pokračovat dál. Narazíte na jediný hrad, v jehož vězení čeká onen cílový hrdina.
5. mise
cíle:
- zabte nepřátelské hrdiny
Nejdříve se trochu porozhlédněte a vydejte se nalevo, kde je vesnička a v ní je možné si najmout pár lidí. Nepřítel má všechny hrady na jihu, takže je cíl jasný. Až se zbavíte nepřítele na povrchu, musíte se bohužel podívat do podzemí, kde jsou další hrady a ještě o něco silnější. Za šedou bránou na jihovýchodě na vás čeká váš nový král - Lysander.
B) Glory of day past
1. mise
cíle:
- získejte všechna města
První mise za vašeho nového hrdinu - barbara Waerjaka. Naberte si lidi z okolních budov a postupujte na východ, kde najdete loď. S tou se doplavte na malý ostrov, kde je zelený stan a vozík s kamením. Ten dovezte do hradu a máte město.
Pokračujte k dalšímu hradu, kde po vás chtějí, abyste zabili všechny medůzy za řekou, tak je vybijte a další pozice je tu pro vás. V podzemí je poslední hrad s úkolem. Místní obyvatelé chtějí, abyste zabili bílé behemoty - ti jsou opodál a jsou fakt tuzí.
Nakonec zničte hrad modrého hráče.
2. mise
cíle:
- zničte nepřítele
Velice snadná mise, protože je na mapě hodně hradů a tím pádem i hodně zdrojů a bitev, což každého jistě potěší. Hradů je opravdu monoho - na severovýchodě je hrad chaosu, na SV, JV a jihu neutrální přírodní hrady, . . . Zbývá tedy zabít všechny protivníky. Jen dejte pozor, protože jeden z nich nemá hrad, jen přírodní monstra, takže budete muset trochu hledat na mapě.
3. mise
cíle:
- zabijte Hundrica
Kratinká mise, kde stačí pouze efektivně a bez větších chyb dobývat hrady. První je kousek od vás na západě a další na východě. Nakonec se vypravte i do podzemí, kde je další hrad a hrdina, kterého máte zabít.
4. mise
cíle:
- zabijte Vogela
Začínáte se dvěmi hrady, takže máte alespoň nějaku zálohu. Vydejte se vpravo přes most, za kterým je věž. Stačí zaplatit menší obnos a stráže vás pustí dál. Pokračujte k další věži, kde po vás budou chtít 40 skřetů - vy jako barbar jich máte dost v hradu, takže to opět nebude problém.
Další cesta vás zavede na východ, kde je nepřátelský hrad a jeho dobytí vám velice usnadní další cestu. Až vyřežete nepřítele na povrchu, bude nutné sestoupit do podzemí. Vchod je na jihovýchodě. Podzemí je docela tuhé, ale skrývá se zde váš cíl.
C) The pride of peace
1. mise
cíle:
- získejte všechna města
Tato kampaň je ve znamení magie a mladé čarodějky Emilie. Nejdříve si ale musíte obstarat vlastní hrad, abyste měli, kde začít. Nejblíže je kouzelnický hrad vpravo, kde si vybudujte základnu. Pak pomalu začněte zabírat nepřátelské hrady. Na mapě jsou celkem tři hráči a každý z nich má jeden nebo dva hrady, tak se připravte na tuhý boj.
2. mise
cíle:
- zabijte Solymara
Hned na začátku se k vám připojí nový hrdina - Thary. Další dobrá postava ve vaší partě. Mapa má sice i podzemí, ale všechny hrady naleznete na povrchu, takže se nemusíte bát, že budete bojovat ještě v podzemí.
Pokud chcete, můžete si na severu zabrat neutrální hrad, který se jistě bude hodit. Zbytek hradů je na jihu a někde tam jezdí i hrdina, kterého se musíte zbavit.
3. mise
cíle:
- zničte modrého hráče a najděte dračí doupě
Solymara jste sice nezabili, ale aspoň se k vám přidal a další silný hrdina se určitě hodí. Zbavte se nejdříve modrého hráče, který je rozptýlen po mapě. Dračí doupě je v podzemí, takže až budete dost silní, tak tam sestupte a utkejte se se strážemi.
4. mise
cíle:
- zabte krále s nepřátelským vojskem
Začínáte bez hradu, ale mapka je opravdu mrňavá. Hrady jsou zde celkem dva - na JV a JZ. Pokračujte proto jedinou cestou až k doupěti trpaslíků, kteří budou chtít suroviny. Za ně vám prokopou cestu dál - do podzemí. Tam už stačí jen najít nepřítele a ukončit jeho plány.
5. mise
cíle:
- zabijte sira Landrewa
Začínáte se dvěma hrdiny - Emilií a Thary. Mapa je skutečně velká, takže se vyplatí zabírat vše a připravovat se tak na konečný boj. Až se vám povede vyřezat všechno na povrchu, tak se připravte na sestup do podzemí, kde čeká váš cílový hrdina. Je ale dost silný, takže budete mít možná trochu problémy s jeho eliminací.
6. mise
cíle:
- najděte Emilii
Začínáte s vaším hrdinou Solymarem, ale bohužel bez hradu, proto si rychle nějaký obstarejte, abyste mohli posílit vaši armádu a a zaútočit na nepřítele. Naštestí není na mapě podzemí, takže nebude problém najít Emilii. Musíte prolézt úplně vše, protože se objeví pokaždé jinde.
7. mise
cíle:
- zabte Marelina a najděte Meč bohů
Konečně se všichni hrdinové setkali a řež může začít. Bohužel máte své síly rozdělené, takže musíte být dvakrát opatrnější. Má to ale i výhodu, protože můžete zaútočit ze dvou stran. Mapa je opravdu dost velká, takže se připravte na velmi tuhý boj a postupné dobývání všech hradů. Nakonec zamiřte i do podzemí, kde se skrývá onen hrdina. Meč bohů má u sebe, pokud ne, musíte ho získat vy.
8. mise
cíle:
- zabijte Gavina
Přidal se k vám další hrdina a navíc máte na mapě jednoho spojence, takže se snažte, aby nepadl, protože vám rozhodně pomůže v boji proti nepříteli. Nepřítel má bohužel hodně hradů a to hlavně v jihozápadní oblasti. Celou oblast spojuje jediná řeka a ten, kdo ji ovládá, ovládá obranu i útok na druhou stranu.
D) Elwin and Shaera
1. mise
cíle:
- najděte Gramina
Poměrně krátká mise, protože se stále držíte jediné cesty. Váš nový hrdina vám ale rád pomůže, takže to bude cesta příjemná. Naleznete zde nejrůznější hrady, teleporty a také podzemí, kterým musíte projít.
2. mise
cíle:
- zničte nepřítele
Trochu horší mise, protože prakticky nemáte, kde doplnit svou armádu, takže musíte být maximálně opatrní. Modrých hyder si nevšímejte, rozdrtili by vás, nebo alespoň vám udělají dost velké ztráty. Pokračujte dál a prozkoumávejte všechno, co můžete. Oranžový protivník totiž nemá hrad a má pouze přírodní zvěř.
3. mise
cíle:
- sestavte zrcadlo pravé lásky
Začínáte jako obvykle bez hradu, takže je jasné, že si nějaký musíte sehnat. Až nějaký seženete, vydejte se na sever, teda, pokud tam již nejste a místnímu alchymistovi dejte lahvičky - pustí vás ke stanu a tím i dál na mapě.
Nepřítel je sousteděn na jihu a má tuhou základnu, takže se připravde na krutý a tvrdý boj. Lze to ale zvládnout. Nakonec posbírejte artefakty a sestavte artefakt konečný.
4. mise
cíle:
- najděte Mirithlas a zabijte Harka
Na mapě máte tentokrát dva nepřátele, ale oba dva mají dost hradů, takže prorazit linie je trochu těžší, než by se mohlo na první pohled zdát. Nejlepší je opět vybít oba nepřátele a pak se soustředit na cíle mise. Artefakt naleznete v jednom z dobytých hradů a Harko je na severozápadě. Potřebujete ale klíč, který je ve stanu na opačném konci mapy.
5. mise
cíle:
- zabijte Harka
Harko vám utekl, ale nový hrdina Gramin se o něj postará. Tato mapa je opravdu velká a nepřátel je zde požehnaně, proto je dobré útočit postupně a mít vždy dobře zajištěné hrady, aby se nestalo, že jeden hrdina vám zničí půl vaší armády.
E) Half dead
1. mise
cíle:
- získejte Vitross
Nejprve si budete muset obstarat hrad. Je dobré také prouzkoumat podzemí a zvětšit tak svoji armádu. Hrad je kousek nalevo od vás, sice barbarský, ale to nevadí. Pak pokračujte teleportem přes řeku a projděte branami dál. Dostaňte se přes nepřátelské hrady až k vašemu cíli.
2. mise
cíle:
- zachraňte Kalibar
Začínáte opět bez hradu, takže se dejte po jediné možné cestě kupředu a na jeden nekromantský narazíte. Prozkoumejte mapu a až budete připraveni, tak použijte teleport do jiné oblasti a zmasakrujte modrého hráče.
Pak už jen stačí projíždět branami a dávat strážcům to, co chtějí - např. 8 draků, artefakt Andělská čepel,... Zanedlouho se dostanete k vašemu cíli.
3. mise
cíle:
- získejte 5 vlajek síly
Na tomhle není, co říct. Stejně musíte projezdit celou mapu a "vjet do každé vlajky", aby se vám přičetla, takže pomalu prozkoumejte zem a připravte se na boj s protivníkem, který vám bude znepříjemňovat život.
4. mise
cíle:
- zabijte Malvica
Začínáte opět a zase bez hradu, takže je nutné si nějaký sehnat. V klidu a bez většího spěchu si dobyjte nepřátelský hrad a pak vymlaťte to,co je na povrchu. Nakonec najděte vchod do podzemí, kde je spousta zajímavých věcí, ale hlavně také váš cíl.
5. mise
cíle:
- zabijte Kallibara a získejte Nekurrum
Poslední mise této kampaně, tak si ji pěkně vychutnejte. Mapa je sice dost malá, ale aspoň to budete mít rychle za sebou. Jediný teleport v oblasti vede k vašemu cíli, ale je nutné ještě najít cestu dál. Pro vás to ale jistě nebude problém. Můžete také využít teleport draků, který vás přenese tam, kam potřebujete.
F) A pirate's daughter
1. mise
cíle:
- získejte všechny hrady
Začínáte na malém ostrůvku někde v moři, tak ho projeďte a stejně tak i ostatní ostrůvky v okolí. Pak se naloďte a pokračujte na severozápad, kde je první hrad. Seberte ho a máte vystaráno. Teď už stačí jen jezdit po mapě a hledat vaše další cíle. Nemá význam uvádět jejich lokaci, protože musíte stejně mapu prolézt.
2. mise
cíle:
- zabijte kapitána Swifta
Nejdříve, ještě než začnete hon na Swifta si obstarejte hrad. Dobrý je ten na východě, je totiž neutrální a bude se hodit. Mapa je hodně velká a cílový hrdina jezdí tak různě po mapě, takže budete muset postupně dobýjet jednotlivá území. Naštěstí zde ale není podzemí.
3. mise
cíle:
- sestavte oko chaosu
Začínáte na malém ostrůvku kdesi v moři. Musíte se tedy nalodit a nejít nějaký hrad. Až ho najdete, tak se můžete vydat dál do oblasti a získávat další hrady a hlavně artefakty, se kterých pak sestavíte to, co potřebujete.
4. mise
cíle:
- zabijte Pete Girlyho
Váš věrný druh se od vás odpojil a již nemá stejné názory jako vy. Vy ale nemáte opět žádný hrad, takže se dejte na sever, kde na jeden narazíte. Pete má silné hrady, ale postupnými útoky ho v klidu můžete zničit. Nejlépe tím, že zaberete jeho hrady.
5. mise
cíle:
- zabijte mořskou královnu a její potvory
Poslední mise ve hře a opět giga mapa. Hledat mořské potvory není snadné, protože jsou různě rozházené po mapě a některé se i pohybují, ale to jen ve vyjímečných případech. Vyčistěte proto mapu od těchto bestií a zabijte jejich královnu.

zoo tyccon demo

7. září 2007 v 14:08 | gamemaster |  dema

download


demo bus mania

7. září 2007 v 14:05 | gamemaster |  dema
omlouvam se za velikost obrazku§§§

flat out ke stazeni zdarma

7. září 2007 v 14:01 | gamemaster |  hry pres torrent
1-3 GB stahni zde


csm

7. září 2007 v 13:59 | gamemaster |  plne hry ke stazeni
csm 2002 stahni:Stahuj zde
aktualizace jaro 07:klikni sem
finalni edice csm 2002:CSM 2002 - FINAL EDITION

cheaty na gta san andreas

7. září 2007 v 13:52 | gamemaster |  cheaty
BAGOWPG - Vypsaná odměna na vaši hlavu
FOOOXFT - Všichni jsou ozbrojení
SZCMAWO - Sebevražda
BLUESUEDESHOES - Elvis je všude
BGLUAWML - Chodci na vás útočí s bazukou
CIKGCGX - Beach Party
AFPHULTL - Ninja Theme
BEKKNQV - Slut Magnet
IOJUFZN - Riot Mode
PRIEBJ - Funhouse Theme
SJMAHPE - Rekrutování lidí (9 mm)
BMTPWHR - Country Vehicles a chodci, získají 2 náklaďáky
ZSOXFSQ - Rekrutování lidí (raketomet)
f) Počasí a cheaty s časem
AFZLLQLL - Slunečný den
ICIKPYH - Horký den
ALNSFMZO - Zamračeno
AUIFRVQS - Deštivo
CFVFGMJ - Mlha
MGHXYRM - Bouře
CWJXUOC - Písečná bouře
YSOHNUL - Rychlejší ubíhání času
PPGWJHT - Rychlejší hra
LIYOAAY - Pomalejší hra
XJVSNAJ - Vždy půlnoc
OFVIAC - Oranžová obloha 21:00
LXGIWYL - Sada zbraní 1
KJKSZPJ - Sada zbraní 2
UZUMYMW - Sada zbraní 3
PROFESSIONALSKIT - Sada zbraní 3
ROCKETMAN - Jetpack
AIYPWZQP - Padák
NCSGDAG - Hodnost HITMAN ve všech zbraních
OUIQDMW - Maximální přesnost zbraní během jízdy
HESOYAM - Zdraví, armor a 250000 $
BAGUVIX - Neomezené zdraví
Policie, atributy a gangy
OSRBLHH - Zvýší úroveň hledanost o 2 hvězdičky
ASNAEB - Vymaže úroveň hledanosti
LJSPQK - Zvýší úroveň hledanost o 6 hvězdiček
AEZAKMI - Nikdy nebudete hledaní
MUNASEF - Adrenaline Mode
KANGAROO - Mega skok
IAVENJQ - Mega úder
AEDUWNV - Mega úder
CVWKXAM - Neomezený kyslík
BTCDBCB - Tlustý
KVGYZQK - Hubený
JYSDSOD - Max svaly
OGXSDAG - Max Respect
EHIBXQS - Max Sex Appeal
MROEMZH - Členové gangu jsou všude
BIFBUZZ - Gangy ovládají ulice
Dopravní prostředky
CPKTNWT - Všechna auta vybuchnou
XICWMD - Neviditelné auto
PGGOMOY - Perfektní ovládání
ZEIIVG - Všude jsou zelené semafory
YLTEICZ - Agresivní řidiči
LLQPFBN - Růžová silnice
IOWDLAC - Černá silnice
AFSNMSMW - Lodě létají
BGKGTJH - Na silnici jsou levná auta
RIPAZHA - Auta létají
JHJOECW - Vysoký Bunny Hop
JCNRUAD - Smash 'n' Boom
COXEFGU - Všechna auta mají nitro
BSXSGGC - Auta odlétají po zásahu
THGLOJ - Snižuje provoz na silnicích
FVTMNBZ - Na silnici jsou Co
VKYPQCF - Taxi mají nitro
VQIMAHA - Auta mají maximální atributy

!!!!!!!!!pozor!!!!!!!!!!

6. září 2007 v 19:14 | gamemaster
neberu odpovednost za zavirovane ci spatne stahovatelne hry.nadavky ignoruju a pri pripade mentality 3 stupne nadavky oplacim......takze si tohle vemte do hlavy a kdo si to nezapamatuje at na tenhle blog uz nelezte

gta3

6. září 2007 v 18:59 | gamemaster

cold fear

6. září 2007 v 18:51 | gamemaster |  hry pres torrent


ghost recon advanced werfighter

6. září 2007 v 18:40 | gamemaster |  hry pres megaupload

http://www.megaupload.com/?d=WXCWLM2X
http://www.megaupload.com/?d=6YGCPLMR
http://www.megaupload.com/?d=VFZ8EIG5
http://www.megaupload.com/?d=PB19KJFD
http://www.megaupload.com/?d=WG9GNDVO
http://www.megaupload.com/?d=AR1VT7WV
http://www.megaupload.com/?d=EZVX12R9
http://www.megaupload.com/?d=468Y6LD6
http://www.megaupload.com/?d=9ERVM122
http://www.megaupload.com/?d=5U0N3H64
http://www.megaupload.com/?d=U0Q48K5N
http://www.megaupload.com/?d=VFMNAPVJ
http://www.megaupload.com/?d=BBVRRVAE
http://www.megaupload.com/?d=S8PC3RCW
http://www.megaupload.com/?d=C6PQL0YE
http://www.megaupload.com/?d=LI5IOU5X
http://www.megaupload.com/?d=6QD7V13J
http://www.megaupload.com/?d=02NZ7FHE
http://www.megaupload.com/?d=4BMQ8Q2H
http://www.megaupload.com/?d=KW7B3I73
http://www.megaupload.com/?d=9CL5ZK9D
http://www.megaupload.com/?d=7OQUZFQI
http://www.megaupload.com/?d=YJGZ2SBE
http://www.megaupload.com/?d=ROW6WU32
http://www.megaupload.com/?d=B74SF1Z5
http://www.megaupload.com/?d=FI5EFQJM
http://www.megaupload.com/?d=K93XASTT
Hesło:
4friends"

action cube

6. září 2007 v 13:43 | gamemaster |  plne hry ke stazeni